Blog

 • kubki reklamowe
  kubki reklamowe

Tematy, które poruszamy w ceramice, inaczej rozważania o kubkach reklamowych jako przydatne narzędzie marketingowe.

Kubki ceramiczne z nadrukiem w reklamie, filiżanki firmowe, zestawy kawowe, kubki  z pomysłem, Kubki ekologiczne, kubki dla dzieci,

kubki i filiżanki porcelanowe, Kubki turystyczne, kubki do auta, nadruk na kubkach do kawy.

 

____________________________________________________________________________________________________

 

 • nadruk na kubkach

  Kubki firmowe z logo a gadżety reklamowe

  Jeden z najbardziej popularnych nośników reklamy czyli kubki z nadrukiem to ścisła czołówka wśród gadżetów reklamowych sprzedawanych w Europie. Kubki z logo znajdują się na topie wśród takich gadżetów reklamowych jak długopisy z grawerem i smycze z nadrukiem jednak to ceramika reklamowa dłużej pozostaje w naszych biurach i domach.

 • kubki ceramiczne

  Kubki ceramiczne dla podróżnych

   

  Często nie mamy czasu usiąść spokojnie aby wypić kawę prze stole w domu lub kawiarni, wybieramy wtedy kubki termiczne i podróżne, które najczęściej wykonanie są z plastiku.

  Proponujemy zmienić plastik na ceramikę.

 • Porcelana z nadrukiem reklamowym

 • Kubek Tomek

  Kubki reklamowe Tomek - przykłady

    Seria kubków ceramicznych Tomek - przykłady realizacji.

  Kubki Tomek mają walcowaty i prosty kształt dzięki czemu idealnie nadają się do nadruków.

  Kubek produkowany jest w kilku wielkościach i przygotowany jest pod różne techniki nadruku. Wśród ceramiki reklamowej to najbardziej popularny kubek.

 • Kubki z nadrukiem termoaktywnym

Sortuj wg:
 • Kubki reklamowe to praktyczny prezent

  opakowanie - kubki

   

  Czy Kubki firmowe to dobry pomysł na prezent indywidualny ?

  Często chcemy aby kubki reklamowe dotarły do naszych klientów detalicznych nie chodzi o firmy lub instytucje ale zwykłego Kowalskiego.  Oczywiście jest to możliwe ale projekt graficzny i wybrany model kubka musi mieć charakter domowy lub rodzinny. Kubek reklamowy pasujący w biurze lub recepcji nie zawsze przyjmie się w naszym domu.

  Warto wybrać projekt z reklamą, która będzie subtelna i nie będzie natarczywa np. czerwone litery na żółtym tle bez jakiejkolwiek dodatkowej grafiki.

  więcej ...

  ceramika reklamowa
 • Kubki reklamowe z własnym nadrukiem firmowym

  kubki firmowe

  Kubki firmowe

   

       Jedno co odróżnia kubki firmowe od kubków z nadrukiem skierowanych do klientów detalicznych to przede wszystkim ilość, cena i powtarzalność.

  Minimalna ilość przy kubkach firmowych to 36 szt. a najbardziej optymalna ilość zaczyna się od 100 szt.

  Kubek firmowy będzie średnio trzy krotnie tańszy dzięki temu, że powtarzamy wielokrotnie jeden projekt.

  Gdybyśmy chcieli wydrukować jeden kubek z logo to może on kosztować np. 39 zł/szt. a gdy wydrukujemy dokładnie ten sam kubek z tym samym projektem w ilości np. 100 szt. to cena będzie około 12 zł/szt.

  więcej...

  kubki z nadrukiem
 • KUBKI REKLAMOWE NA ZAMÓWIENIE

   

  Powierzchnia nadruku na kubkach reklamowych

   

  Kubki firmowe mają wyjątkowo dużą powierzchnię znakowania w porównaniu z innymi upominkami reklamowymi i jest to ogromną zaletą przy tworzeniu projektów reklamowych. Grafik otrzymuje duże możliwości do przygotowania wyjątkowej grafiki, która zwróci uwagę wielu odbiorców.

  Nadruk można umieścić na uchu, na dnie i wewnętrznej stronie kubka lub dookoła na zewnętrznej ściance. Kubki reklamowe na zamówienie są skutecznym narzędziem reklamowym. Atrakcyjne gadżety reklamowe to kubki z nadrukiem

  więcej ...

  nadruk na kubkach
 • Kubki z nadrukiem to pomocna dłoń w kampanii reklamowej

   Kubki reklamowe Americano

   

  Wizualizacja projektu i fizyczna próba - nadruk na kubkach  

      Proces realizacji zamówienia zaczyna się od wykonania wizualizacji  projektu na kubku. Nasi graficy starają się aby wizualizacja była jak najbardziej realna tak aby klient mógł podjąć trafną decyzję.  Niekiedy projekty są tak realistyczne, że często jest trudno na zdjęciu odróżnić wizualizację od fizycznego nadruku.

  Wizualizacja projektu to bardzo ważny etap realizacji naszego upragnionego nadruku na kubkach ceramicznych. Na tym etapie warto wszystko doprecyzować tak aby nie wykonywać dodatkowo płatnych prób co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

  więcej ...

  ceramika reklamowa